Welcome :)


To miejsce z charakterem gdzie się zrelaksujesz, wyciszysz, poczujesz wewnętrzną harmonię, ale również poczujesz przypływ energii, naładujesz się radością życia.

 

Szukają Państwo niebanalnego zakątka, aby nacieszyć się pięknymi widokami, móc wybrać na wycieczkę pieszą, rowerową, w góry, na narty lub zwiedzić zabytki?

Zapraszamy do Dąbrowicy - miejscowości na terenie DOLINY PAŁACÓW I OGRODÓW, w pobliżu Karpacza.

Szukają Państwo czegoś więcej niż noclegów o wysokim standardzie?

W naszym domu oferujemy Państwu przytulnie urządzony 2 poziomowy apartament na poddaszu. W apartamencie znajduje się salon, sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest duży ogród z miejscem na grilla oraz na ognisko.  Przez ogród płynie strumyk, którego dźwięk wprawia w głębokie odprężenie. Za płotem rozprzestrzenia się las ze wzgórzem Koziniec z ruinami starego grodu oraz z  atrakcyjnymi ścieżkami do długich spacerów i jazdy na rowerze.

 12km - stok  narciarski dziwiszów

17km - stoki narciarskie w Karpaczu

 28km -stoki narciarskie w Szklarskiej Porębie

 

 

 

Artykuły o regionie


To wieś w województwie dolnośląskim w powiecie jeleniogórskim. Dąbrowica położona jest u stóp Kozińca koło Jeleniej Góry. Atrakcje: - od przeszło 170 lat funkcjonuje we wsi Fabryka Papieru - kamienny neogotycki kościółek pw. Matki Boskiej Częstochowskiej - ruiny pałacu

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Parking

LocationProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.joanna.wkarkonoszach.pl

tel.[+48] 507281317 [+48] 798999914Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony